15
Říj

ČP žákyň 14.-15.10. Kralupy

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem ČP žákyň 14.-15.10. Kralupy

výsledky

2. kolo CHODOV 11.-12.11. 2017

Odjezd v pátek po tréninku do Chodova v 19 :00 hod..

Nominace : všichni, kdo hrály kvalifikaci v Kralupech.

Soupeři : Plzeň; Olymp; Liberec; Hlincovka; Chodov;  ……..  .

01
Říj

Turnaj Polsko 21 – 22.10

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Turnaj Polsko 21 – 22.10

Odjezd v pátek v  10:00 hod.  autobusem od zimního stadionu.

Směr   Środa Wielkopolska – Hotel Szablewski, sídlí ul. Brodowska 38 C, 63-000 Środa Wlkp.

v Hotelu je bazén s sebou plavky

Pojištění, cestu, ubytování a stravu hradí klub.

Nominace: Eliška Š.; Eliška K.; Terka Z.; Lucka; Klára; Míša H.; Viky.; Kája F.

Nikola; Kačka; ; Kája F.; Míša K.; Kristy; Šárka; Ada; Lucka; Magda .

15
Zář

akce Svitavy 15/16.9 Pa – So

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem akce Svitavy 15/16.9 Pa – So

08
Zář

Příspěvky na sezonu 2017/2018

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Příspěvky na sezonu 2017/2018

PLATBU MŮŽETE POSÍLAT NA ÚČET č.

  907280063/0800

do 20.10 2017

 

 

 

02
Zář

První akce v nové sezoně So 9.9 2017

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem První akce v nové sezoně So 9.9 2017

Kadetky a Juniorky – So  9.9  :  Turnaj ve Střešovicích

 

24
Čvc

auta sezona 2017/2018

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem auta sezona 2017/2018
  • prosím rodiče  posílejte mail či sms, kdo může vzít auto? Pak Vás tam prostě napíšu.

Liga Juniorek

4.11 Chodov : Venzarovi; Špivákovi; Hiklovi

11.11 Kladno :  Jelačičovi; Sekaninovi; Flégrovi

20.1  Děčín : Němec;

4.2 KV : Zabilanský; Hiklovi; Špivákovi

 

Liga Kadetek

25.11 Kometa : Valkovi;

10.12 Mikulova : Faifrovi

20.1  Kladno:

27.1 Tábor : Valkovi ;

Starší žákyně A

 

Český pohár žákyň

 

Mladší žákyně A

 

Pohár Krajů

23
Čvc

umístění hráček dle nar. a výkonosti

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem umístění hráček dle nar. a výkonosti

Sezona 2017- 2018 – upřesníme na soustředění

stále zde nejsou doplněny všechny hráčky  – doplním průběžně po konzultaci  s trenéry

Liga Juniorek

Simona; Eliška K.; Míša H.; Klára; Eliška Š.; Terka Z.; Terka F.;Aneta; Lucka; Kája; Šárka; Hanka; Verča K.

 Liga Kadetek

Tina;  Šárka; Míša K.; Terka Z.; Aneta; Lucka; Kája F.; Kája F.; Kristy; Viky; Klára; Eliška K.; Kačka ; Nikol;

 

Starší žákyně A

Eliška K; Kája F.; Kristy; Kačka; Nikola;  Míša K. Lucka N; Ada; Kája K.; Anička Ž.; Magda

Český pohár žákyn

starší žákyně + mladší žákyně

Mladší žákyně A

 

Pohár Krajů

Věkové kategorie pro soutěžní období 2017-2018:
mladší žákyně – hráčky narozené 1.7.2004 a mladší,
starší žákyně – hráčky narozené 1.7.2002 a mladší,
kadetky – hráčky narozené 1.7.2000 a mladší,
juniorky – hráčky narozené 1.7.1998 a mladší.


 

27
Čvn

Barunka

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Barunka

Bára Němcová

narozena ve 12:01  27.6 2017    3,090 Kg;  49 cm

Už se snaží dávat lokty nahoru –  já tipuji bud náhra či  blok

Pohoda klídek

26
Čvn

Poslední trénink

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Poslední trénink

Náš poslední trénink 26. 6. 2017

                                                               

1 část; 2 část; 3 část; z mobilu

10
Čvn

Memoriál Simony Machanové

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Memoriál Simony Machanové

Dnešní “Memoriál Simony Machanové” vyhrály Kralupy A.

Kralupy B obsadily krásné 4.místo.

Pořadí zúčastněných:

1. místo Kralupy A

2. místo Hlincovka

3. místo Benešov

4. místo Kralupy B

5. místo Kladno

6. místo Komárno

7. místo Sróda Wielkopolska

8. místo Hennigsdorf