22
Čvn

Nová sezóna 2018/2019 soustředění

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Nová sezóna 2018/2019 soustředění

První trénink v nové sezóně, začíná v pondělí 20.8. na sokoláku. 

Od  9:00 – 11:00 hod. a 17:00 – 19:00 hod.

Tréninky jsou každý den, až do pátku 24.8.

V sobotu 25.8. v dopoledních hodinách odjezd busem na soustředění do Sušice. Začínáme obědem.

 

14
Čvn

Nové dresy

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Nové dresy

10
Čvn

Rozpis aut 2018/2019

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Rozpis aut 2018/2019

Liga Juniorek

22.9.  Kladno  : Jelačičovi; Sekaninovi; Moráňovi

23.9  K.Vary  : Jelačičovi; Zabilanský; Momutovi

29.9 . Děčín    : Zabilanský; Momutovi;  Fejtovi

27.10. Chodov : Valkovi; Moráňovi; Fejtovi

20.1. Teplice  : Valkovi; Kváčovi; Sekaninovi

Liga Kadetek

6.10.  Kladno : Žambůrkovi; Chlapcovi; Kynclovi

3.11.  Hradec : Noví; Kazdovi; Janůrkovi

10.11.  Rychnov : Noví; Kazdovi; Kotrčovi

1.12.  Španielka : Chlapcovi; Volemanovi;  Šamanovi

12.1.  Střešovice : Kotrčovi; Volemanovi; Žambůrkovi

Starší žákyně A

 

Český pohár žákyň

 

 

 

 

10
Čvn

umístění hráček dle nar. a výkonosti

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem umístění hráček dle nar. a výkonosti

Sezona 2018- 2019 – upřesníme na soustředění

stále zde nejsou doplněny všechny hráčky  – doplním průběžně po konzultaci  s trenéry

Liga Juniorek

Míša K.; Terka Z.; Kája F.; Kristý; Šárka; Hanka; Anet; Bára F.; Nikol; Kačka H.; Viky; Naty; Klára H.;………………….

 Liga Kadetek

Lucka N.; Nikol; Kačka H.; Anička; Lída; Áďa F.; Áďa V.; Lada V.;Bára F.; Naty; Anet ; Andrea;Kačka K.; Kačka K.

..Kristy; Míša K.; ………………………

Starší žákyně A

Kristýna Š.; Lucka  N.; Kačka H.; Nikol; Bára F.;  Áďa F.; Kačka K.; Kačka K.;Lada V.; Áďa V.; Naty ; Klára Volemanová, Kačka Chlapcová (Kiki), Áďa Janůrková, Kačí Šmídová, Kája Turečková ………….. .

Český pohár žákyň

starší žákyně A,B  + mladší žákyně

 

 


 

15
Kvě

Turnaj Machanová 9.6. So – SOKOLÁK

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Turnaj Machanová 9.6. So – SOKOLÁK

Pořadí: 

1. místo Kralupy A

2. místo Kladno

3. místo Kralupy B

4. místo Mikulova

5. místo Hlincovka

6. místo Komárno

7. místo Śróda

 

1. družstvo :  Míša H.; Kristý; Klára; Kája Fej.; Aneta; Hanka; Eliška K.; Šárka; Terka Z.

2. družstvo : Míša K.; Kachna; Lucka N.; Nikola; Lída; Áďa; Kája Faif.; Anička; Naty

Mach_rozpis2018

Mach_mapa

Mach_plakat

03
Kvě

Finále republika – st.žákyně BRNO

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Finále republika – st.žákyně BRNO

Brno 11. – 13. 5. 2018

9. místo

 

 

15
Dub

KOMÁRNO

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem KOMÁRNO

 Komárno  27. 4. – 29. 4. 2018

Pořadí:

1. místo Kralupy

2. místo Budapešť

3. místo Komárno

4. místo Komárom

Nejlepší hráčka Michaela Hilková.

 

 

 

 

 

07
Dub

Sportovec Kralup a desetiletí

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Sportovec Kralup a desetiletí

V pátek 6. 4. se konal Sportovec Kralup za rok 2017 a Sportovec desetiletí.

Starší žákyně vyhrály svoji kategorii. Navíc ještě získaly cenu veřejnosti.

Trenérem desetiletí se stal Honza Kysela.

25
Bře

PŘEBORNÍK STŘEDOČESKÉHO KRAJE

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem PŘEBORNÍK STŘEDOČESKÉHO KRAJE

Video TV Kralupech

Naše děvčata se stala opět vítězi STŘEDOČESKÉHO KRAJE.

 

 

20
Bře

Nejmenší nahrávačka

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Nejmenší nahrávačka

Barunka – všimněte si nahrávačky palce dozadu tady je to v pořádku

dig